Лідери збірної Норвегії пропустять домашній етап Кубка світу в Бейтостолене

Опубликованно 04.12.2018 23:00

Йоханнес Клебо / Getty Images

Норвезькі лижники Йоханнес Клебо і Петтер Нортуг не виступлять на домашньому етапі Кубка світу в Бейтостолене. Про це повідомляє видання Langrenn.

За словами менеджера збірної Ріхарда Грипа, тренерський штаб вирішив знизити навантаження для спортсменів і провести з ними «спокійну тренувальний тиждень»:

«Ми домоглися вражаючих успіхів в Ліллехаммері і відчуваємо себе задоволеними минулими вихідними. Кілька наших гонщиків вважали за краще пропустити наступні гонки, щоб отримати спокійну тренувальний тиждень».

Зазначимо, що 22-річний Клебо – наймолодший олімпійський чемпіон в історії лижних гонок. На Олімпійських іграх-2018 в Пхенчхані він завоював три медалі вищої проби.

32-річний Нортуг ж є дворазовим олімпійський чемпіоном і 13-разовим чемпіоном світу.

Нагадаємо, що в Ліллехаммері Клебо фінішував 11-м в коньковом спринті, а у фінській Руці в індивідуальній гонці на 15 км класичним стилем норвежець показав 9-й результат.