Можливий суперник «Динамо» в плей-офф ЛЧ сенсаційно переграв швейцарський «Базель»

Опубликованно 11.08.2019 00:28

В 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів швейцарський «Базель» приймав ЛАСК з австрійської Бундесліги.

Спочатку «Базель» вважався фаворитом протистояння, але в 2-му таймі ЛАСК несподівано забив 2 м'ячі. Швейцарський клуб відіграв 1 м'яч на 87-й хвилині, але цього виявилося недостатньо хоча б для нічиєї. ПЕСТОЩІВ переміг у першому матчі цього протистояння.

Зазначимо, що переможець цієї пари вийде на переможця дуелі «Брюгге» – «Динамо». У першому матчі кияни вже програли в Бельгії (0:1).